loading...

7 įpročiai, kurie padės numesti 5 kg per savaitę neišeinant iš namų

7 įpročiai, kurie padės numesti 5 kg per savaitę neišeinant iš namų
BANERIS
Nerandate laiko kelis kartus per savaitę lankytis sporto klube ar jogos treniruotėse? Visą laiką „suvalgo“ vyras, vaikai, namai, darbas? O nereikalingi kilogramai limpa lyg musė prie medaus? Jeigu visa tai tinka jums, turime išeitį. Štai 7 būdai, kaip patobulinti savo figūrą neišeinant iš namų!Jei klausysite šių patarimų, atsisakysite saldumynų ir itin didelių maisto porcijų, greitai atsikratysite 5 kilogramų antsvorio. Gali būti, kad tai jau yra jūsų namuose, tik nežinote, kaip tie daiktai gali jums padėti tirpdyti riebalus.
LIPNŪS LAPELIAI Ant jų galite užrašyti 5 priežastis, kodėl norite pakeisti mitybos įpročius. Pavyzdžiui, kad tapčiau energingesnė; kad įlįsčiau į senus džinsus. Kai tik pradės viršų imti silpnumas, valia norės jus palaužti, vertėtų akį užmesti į lapelius, užklijuotus ant šaldytuvo, darbo stalo, virtuvės spintelių. Porą galite prisiklijuoti piniginės viduje – kad nesusigundytumėte bandele, gazuotais vaisvandeniais.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „remember“
MAŽOS LĖKŠTĖS Nedėkite maisto į didelę lėkštę – nuspirkite tokią, kurios skersmuo būtų 5–10 centimetrų mažesnis. Mokslininkų paskaičiavimais, iš mažų lėkštučių žmogus suvalgo 22 procentais maisto mažiau.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „small plate“
TRINTUVAS Sutarkuoto ar sutrinto maisto atrodys daugiau nei to, kurį pjaustysite juostelėmis ar griežinėliais. Todėl tarkuokite bulves, burokėlius, morkas, cukinijas…
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „trintuvas“
VARTOKITE PRIESKONIUS Dėklas su įvairiausiais prieskoniais – dar viena gudrybė, leisianti jums lengvai numesti 5 kilogramus. Mokslininkų įrodyta, kad prieskoniai (karis, imbieras, cinamonas, muskato riešutas) slopina apetitą. Pagardinus jais maistą, sotumo jausmas aplankys jus greičiau. Be to, aštrūs prieskoniai „nukenksmina“ riebų maistą – padeda deginti gautas kalorijas.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „prieskoniai“
NUOTRAUKOS Ji jus įkvėps laikytis tikslo – sulieknėti. Įrėminkite savo šeimos, mylimojo ar save (kai dar buvote puikios figūros) nuotrauką. Pasikabinkite matomiausioje namų vietoje. Nuotrauka jums primins, kad atsikratyti antsvorio – vienas svarbiausių jūsų siekių šioje gyvenimo atkarpoje.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „sexy selfie“
VANDUO Dietologai patvirtino, kad išgerdami vandens 2 stiklinėmis daugiau nei įprastai, sudeginsite 30 proc. kalorijų daugiau. Pasistatykite vandenį ant darbo stalo ar namie, įmeskite į ąsotį mėtos lapelių arba citrinos arba žaliosios citrinos gabalėlių.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „drink more water“
MAŽIAU PAGUNDŲ Jei nusipirkote šokoladinių saldainių, nelaikykite matomoje vietoje, o padėkite į aukščiausią spintelės lentyną. O jei neturite kur slėpti, dėkite bent jau ant stalo ne į patrauklią, o į kokią nepermatomą dėžutę. Žodžiu, kad būtų kuo mažiau pagundų.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „say no to chocolate“