Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/reklamuo/domains/vipblogas.eu/public_html/wp-content/themes/juridica/functions.php on line 73
Astrologai įvardino 3 protingiausius zodiako ženklus. Ar esate jų tarpe? | Vip blogas
loading...

Astrologai įvardino 3 protingiausius zodiako ženklus. Ar esate jų tarpe?

Jei domitės astrologija, tikriausiai norėtumėte sužinoti, kas iš zodiako rato yra pats protingiausias. Pasak astrologų, tokių ženklų yra trys.Tą patį rodo ir statistiniai tyrimai. Taigi sužinokime, kas pasaulyje yra protingiausias!

1 vieta – Dvyniai

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „gemini “
Garbingiausia pirmoji vieta buvo teisėtai priskirta Dvyniams. Juos globoja Merkurijus, intelekto planeta. Jo dėka, Dvyniai turi aštrų protą, jie mąsto šviesos greičiu, pastebi mažiausias detales ir visada siekia žinių.
Merkurijus yra tarpininkas tarp daiktų ir žmonių. Jo globos dėka, Dvyniai gali aiškiai išreikšti savo mintis, pateikti ir priimti žmonių informaciją.
Dvyniai nuo pat vaikystės labai siekia išsilavinimo. Jie lengvai įsisavina medžiagą ir paverčia į autorines informacines konstrukcijas. Merkurijus suteikia Dvyniams nuostabią atmintį, greitą medžiagų surinkimą ir logiką. Daugeliu atvejų Dvyniai turi matematinę mąstyseną.

2 vieta – Mergelė

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „virgo“
Mergelę, kaip ir Dvynius, globoja Merkurijus. Mergelės stiprybės – išvystytas intelektas, gebėjimas analizuoti ir atkreipti dėmesį į niuansus. Mergelę sunku suklaidinti dėl jos praktiškumo ir nuosaikaus kriticizmo. Dažnai Mergelės pasineria į mokslus ir mokslinius tyrimus. Be to, jie gali būti puikūs gydytojai ir medicinos specialistai.

3 vieta – Vandenis

Susijęs vaizdas
Vandenį globoja planeta Uranas. Nuo pat vaikysės Vandenis yra smalsiaprotis. Aplinkiniai juos laiko neįprastais vaikais, jiems patinka viską daryti savaip. Vandeniai pasireiškia vykdant net įprastus veiksmus, išrasdami vis naujus būdus. Dauguma Vandenių gerai išmano elektroniką, seka naujoves ir mėgsta viską ultrašiuolaikišką. Kartais atrodo, kad tai ateities žmonės. Vandeniams patinka atlikti eksperimentus – tiek mokslinius, tiek psichologinius bei socialinius.