loading...

Bėdos ištinkančios tuolete

Bėdos ištinkančios tuolete
BANERIS

Bėdos ištinkančios tuolete

Taip pat skaitykite: Verslas tai karas

Mums labai pasisekė, kad gyvename šiais laikais. Dar niekada žmonės neturėjo tiek daug galimybių įgyvendinti savo asmeninius bei profesinius tikslus. lr mūsų padėtis gerėja su kiekvienais metais.

Kodėl tai vyksta? Atsakymas paprastas: šiandien turime kur kas daugiau žinių, kaip siekti geresnių rezultatų įvairiose verslo srityse. Ir ši informacija, šios įžvalgos bei idėjos yra tarsi vanduo, tekantis ten, kur tik esama ištroškusių žmonių.

Nuostabi informacijos ir idėjų savybė yra begalinis dalumas. Jeigu jūs turite idėją, kuri vienaip ar kitaip gali pasitarnauti man, ir pasidalij ate ja su manimi, praturtėjame mes abu. Jei vėliau aš perduosiu šią idėją kam nors kitam, () šis savo ruožtu dar toliau, tai laimėsime mes visi.

Žinios kaupiasi. Kartą atsiradusios, jos niekada neišnyksta. J os tampa prieinamos vis platesniam žmonių ratui. Kiekviena nauja informacija sudaro sąsajas su kitomis informacijos sritimis, įgyja vis daugiau svarumo ir skatina naujas galimybes, kurios realizuojamos tiek, kiek yra panaudojamos tos žinios.

Varomoji žinių augimo ir technologijų plėtros jėga yra konkurencija. Šiandieninė konkurencija yra daug agresyvesnė, ryžtingesnė, kūrybingesnė ir nuožmesnė, negu buvo kada nors pirmiau žmonijos istorijoje, ir ateityje šios jos savybės tik stiprės.

Yra toks posakis: „Verslas tai karas.“