Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/reklamuo/domains/vipblogas.eu/public_html/wp-content/themes/juridica/functions.php on line 73
Dingo Bernardas… Ar jo ieškosime taip pat kaip ir Ievos? | Vip blogas
loading...

Dingo Bernardas… Ar jo ieškosime taip pat kaip ir Ievos?

Dingo Bernardas… Ar jo ieškosime taip pat kaip ir Ievos?
BANERIS

Dingusio vyro artimieji prašo pagalbos: išėjo į polikliniką ir dingo

Be žinios dingusio Bernardo Michalovskio artimieji prašo visuomenės pagalbos. 1954 m. gimęs vyras kovo 10 d. tarp 11 ir 12 val. dienos išėjo iš namų Vilniuje, Lazdynuose ir negrįžo.

Vyras buvo apsirengęs juoda striuke, juodomis kelnėmis, 165-170 cm ūgio, yra apkūnokas. Artimieji praneša, kad vyras turi negalią, yra turėjęs kelias galvos operacijas (ant galvos aiškiai matyti du dideli randai), serga epilepsija. Prieš kelias dienas patyrė priepuolį, griūdamas susižalojo kaktą. „Bernadras gali blogai orientuotis aplinkoje, kai jis išėjo iš namų, mes buvome darbe. Ryte jis jautėsi neblogai, į skambučius atsiliepė iki maždaug 11 val.“, – pagalbos prašyme teigia artimieji. Šeima mano, kad jis galėjo išeiti į Lazdynų polikliniką, nes apsirengė taip, kaip visuomet rengdavosi eidamas pas gydytojus. Tačiau poliklinikoje jis nepasirodė. „Paskutini karta jis buvo pastebėtas ta pačią dieną Grigiškėse apie 14-tą valandą dienos. Tačiau iki šiol jis ieškomas. Prašome pagalbos, jei pastebėjote panašų vyrą, nedelskite ir susisiekite su mumis 868374408, 868326061 arba 2457485. Dėkojame iš anksto už bet kokią informaciją “, – rašo dingusio vyro artimieji.