Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/reklamuo/domains/vipblogas.eu/public_html/wp-content/themes/juridica/functions.php on line 73
Joga ir Tantrinis masažas. Būdas atnešantis Dievišką pasitenkinimą… | Vip blogas
loading...

Joga ir Tantrinis masažas. Būdas atnešantis Dievišką pasitenkinimą…

Joga ir Tantrinis masažas. Būdas atnešantis Dievišką pasitenkinimą…
BANERIS

Tantrinis masažas – puikus būdas praleisti laiką ir tobulas būdas atsipalaiduoti bei užsimiršti. Dažniausiai tantrinis masažas atliekamas visiškai nuogam klientui. Masažuotoja masažą pradeda nuo labiausiai įsitempusių kūno vietų – kaklo, pečių, kojų, apatinės nugaros dalies, taip ruošdama jūsų įsitempusį kūną intymesniam masažo etapui. Tantrinis masažas atliekamas subtiliais ir rafinuotais rankų bei kūno judesiais. Masažas padeda įveikti įtampą bei stresą, susikaupusį per dieną, taip pat skatina geresnę kraujo cirkuliaciją bei stabilizuoja organizmo funkciją. Švelnus masažas vedą į emocinę laisvę bei geresnę koncentraciją. Tai intymus masažas, pažadinantis seksualinę energiją. Tantrinis masažas – tai masažas su viso kūno prisilietimais.

 

Masažo metu naudojama įvairi meditacinė technika, sinchronizuotas kvėpavimas, masažuojamas asmuo ilgainiui išmoksta valdyti savo seksualinę energiją ir atidėti orgazmą. Tai labai fiziškai ir psichologiškai malonus procesas.  Labiau patyrusios masažuotojos naudoja tokias technikas kaip: perbėgimas pirštų galiukas per visa kūną, masažuotoja naudoja ne tik rankas, bet ir visa kūną, taip sužadinama seksualinę energiją. Ši energija gali žmogų pakylėti į ekstazės būsena. Tai puiki priemonė gydyti stresą bei nerimą. Tantrinis masažas atblokuoja užspaustą seksualinę energija. Tai masažas vyrams ir moterims.