loading...

Kai gyvūnai tampa nevaldomi…

Gyvunai puola :O

Posted by OK on 2018 m. sausis 10 d.

Žvėrys yra žvėrys. Jie gyvena, maitinasi ir dauginasi savaip. Tačiau yra ir tokių gauruotų, uodeguotų bei pūkuotų padarų, kurie elgiasi taip, kaip Tau nė nesisapnavo. Susipažink su gyvūnų pasaulio įvairenybėmis.

001 Baltasis lokys iš tikrųjų yra juodaodis, tačiau tai pastebėti nėra lengva, nes jo juodą odą dengia tankus baltas kailis.

002 Fundusas yra tokia žuvis, kurios mailius daugiau nei du mėnesius gali išgyventi visiškame purve be vandens ir deguonies. O Tu dar skundiesi savo gyvenimo sąlygomis!

003 Ore žąsys gali pasiekti 8 kilometrų aukštį. Įsivaizduok – kopi į Everestą, o šalia skrenda žąsų pulkelis.

004 Silkės tarpusavyje susišneka iš savo organizmo išstumdamos dujas. Jos skleidžia aukšto dažnio garsus ir iš analinės angos išstumia nedidelį dujų kiekį. Kiti žuvų būrio atstovai mato šio proceso metu susidarančius burbuliukus ir supranta, ką joms nori pranešti jų kolegė. Dažniausiai ši informacija būna susijusi su silkės buvimo vieta. Skanaus, jei skaitydamas valgai.

005 Gegutė-pakelinukė iš Kalifornijos yra ir gegutė, ir pakelinukė, be to, šis paukštis gali bėgti iki 20 kilometrų per valandą greičiu (mano kaimynas tokiu greičiu paprastai po miestą važinėja). Tiesa, kam gegutei reikia lakstyti kaip įkirptai į uodegą, mokslininkai atsakyti negali.

006 Imperatoriškasis pingvinas gali panerti į 534 metrų gylį.

007 Per vieną dieną skruzdėda suryja iki 30 tūkstančių skruzdėlių.

008 Yra žuvų, kurias kankina jūros liga. Vargšelės… Užuojauta.

009 Vilkžuvė (lot. Anarhichadidae) turi 10 kartų daugiau skonio receptorių nei žmogus.

010 Meksikoje naminiai asilai retsykiais šlamščia laukinį tabaką, kad jaustųsi žvalesni.