loading...

NATO kariai išprievartavo nepilnametę, štai kokia žinia neseniai buvo pasklidusi po Lietuvos interneto platybes.

NATO kariai išprievartavo nepilnametę, štai kokia žinia neseniai buvo pasklidusi po Lietuvos interneto platybes.
BANERIS

NATO kariai išprievartavo nepilnametė, štai kokia žinia neseniai buvo pasklidusi po Lietuvos interneto platybes. Ir kai pagaliau paaiškėjo, kad tai tėra provokacija visiem lyg akmuo nuslūgo nuo pečių. Tokie provokaciniai išpuoliai, gali mums pakenkti todėl turėtume jų saugotis. Tačiau, ar tikrai tie kurie atvyko čia mus ginti yra tokie „Angeliukai“? Pristatome jums straipsnį iš portalo http://infa.lt. Ar tai dar vienas „feikas“ ar turėtume sunerimti?

„Klaipėdos policija sulaikė penkis neblaivius ir agresyviai nusiteikusius čekų NATO kariškius. Kaip praneša BaltNews, policijos duomenimis, incidentas įvyko naktį į sekmadienį prie naktinio klubo „Portas“. Apsauga atsisakė įleisti į klubą neblaivius karius, ko pasekoje kilo incidentas. Teko kviesti policiją.

Čekų kariai atsisakė paklusti policijos, kuri operatyviai atvyko į įvykio vietą, reikalavimams. Dar daugiau, jie bandė prieš policiją panaudoti organizuotą fizinį pasipriešinimą. Siekdami nuraminti įsisiautėjusius aljanso sąjungininkus, policininkai panaudojo prieš juos elektrošokerius.

Kaip rašo portalas, čekai atvyko į Klaipėdą sausio viduryje. Vasario pabaigoje jie dalyvaus bendruose mokymuose ginant pakrantę nuo galimo agresoriaus jūrinio desanto. Kalbant apie girtų muštynių dalyvius, jų bausmės dydį spręs čekų vadovybė. Kodėl incidentu neužsiima Lietuvos kariuomenės karo policija ar prokuratūra, nėra žinoma.

Kaip jau buvo panešta anksčiau, muštynės su jaunimu Klaipėdoje – ne pirmas NATO kariškių tokio pobūdžio poelgis. Skirtingu metu alkoholio įtakoti konfliktai yra kilę Šiauliuose, Jonavoje, Vilniuje.

2016-ųjų pavasarį, Kaune, neblaivūs amerikiečių kariškiai nutraukė nuo prokuratūros pastato ir išniekino Lietuvos valstybinę vėliavą. Lietuvos policija nuslėpė vieno iš valstybės simbolių išniekinimo faktą. Nusikaltimas nebuvo įtrauktas į oficialią respublikos įvykių suvestinę. Apie šį skandalingą įvykį tapo žinoma išimtinai tik spaudos dėka. Jokia bausme JAV kariškiai nebuvo nubausti.“

Šaltinis: http://infa.lt/13017/klaipedos-policija-nuramino-nato-sajungininkus-elektrosokeriais/