loading...

Nejauki problema – spuogai ant užpakaliuko: kaip jų atsikratyti greičiau

Nejauki problema – spuogai ant užpakaliuko: kaip jų atsikratyti greičiau
BANERIS
Spuogeliai ant sėdmenų – viena nemaloniausių grožio problemų. Jų pudra neužmaskuosi, o išnaikinti irgi sunkiau nei atsiradusius ant veido. Štai 4 būdai, ką reikėtų daryti, kad spuogeliai nyktų greičiau, o galiausiai ir nepasirodytų visai.
1. Kuriam laikui pamiršk labai aptemptus drabužius Itin aptempti drabužiai (pavyzdžiui, sportinio stiliaus tamprės, skinny džinsai) itin apspaudžia užpakaliuką, tad jo odą nuolat dirgina kelnaitės. Jei ant užpakaliuko atsirado vienas kitas spuogelis, pirmenybę teik laisviems drabužiams, nes aptempti dėl nuolatinės trinties tik pablogins situaciją. Reikėtų atsisakyti kelnaičių iš sintetinio audinio, labiau tiktų medvilnė. Sintetiniai audiniai neleidžia kūnui kvėpuoti, o natūralūs oro cirkuliacijos neblokuoja.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „acne on ass“
2. Tinkamos higienos priemonės Didelė klaida – po sporto nenusiprausti. Kadangi treniruočių metu išsiskiria daug prakaito, po jų būtina palįsti po dušu visai. Prakaitas erzina odą, ant jos gali atsirasti dar nemalonesnių bėrimų ir dar daugiau spuogelių, o jau esančių būklė paūmėti. Jei galimybės nusiprausti po dušu nėra, naudok drėgnas servetėles, skirtas jautriai odai. Kasdien naudok specialius valiklius, skirtus spuoguotai odai. Antibakterinės priemonės dezinfekuos užpakaliuko odą ir užkirs kelią naujų spuogelių atsiradimui. Prausdamasi po dušu pirmiausia ištrink galvą ir tik tuomet prausk kūną. Priešingu atveju iš plaukų išplauti nešvarumai nusės ant kūno, o tai pakenks užpakaliuko odai ir išsigydyti spuogelius bus sunkiau.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „acne on ass“
3. Jokių spuogelių spaudinėjimų Tikra tiesa, kad iššokusius spuogus it magnetu traukia išspausti. Bet to daryti šiukštu negalima. Vienas išspaustas spuogelis – dar daugiau naujų, nes išbėgęs jo turinys užkrės odą. Kitas spaudinėjimo pavojus yra likę randeliai, kuriuos teks gydyti specialiomis priemonėmis.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „acne on ass“
4. Užkirsk kelią Kad išsigydžiusi spuogelius vėl nepakliūtum į jų spąstus, profilaktiškai naudok kūno šveitiklį. Jis pašalins negyvas odos ląsteles, susikaupusius nešvarumus ir bakterijas. Reguliariai šveisdama sėdmenis užkirsi kelią spuogelių atsiradimui. Dažna merginų klaida – po maudynių visą kūną ištepti tirštu kūno losjonu, jo padauginti. Zonų, kuriose linkę atsirasti spuogelių, drėkinimui naudok lengvą ir jautriai odai tinkantį losjoną. Priemonę tepk plonu sluoksniu, palauk apie 10 min., leisk susigerti ir tik tuomet šok į drabužius.