Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/reklamuo/domains/vipblogas.eu/public_html/wp-content/themes/juridica/functions.php on line 73
Pasakyk, kurį gyvūną pamatei pirmą, o mes pasakysime kas tu esi | Vip blogas
loading...

Pasakyk, kurį gyvūną pamatei pirmą, o mes pasakysime kas tu esi

Pasakyk, kurį gyvūną pamatei pirmą, o mes pasakysime kas tu esi
BANERIS

Kiekvieno iš mūsų asmenybė unikali ir daugialypė, susiformavusi iš stipriau ar silpniau pasireiškiančių charakterio bruožų ir ypatybių. Pasąmonės žaidimai verčia mus savaip matyti realybę ir šis mažytis testas – to įrodymas. Paveikslėlyje atvaizduoti septyni gyvūnai, tačiau per pirmąją sekundę tavo pasąmonė ryškiausiai užfiksuoja tik vieną iš atvaizdų. Tą, kuris labiausiai atitinka tavąją esybę. Tad kas tu esi – pelėda, tigras, kobra, vilkas, liūtas, šuo ar šikšnosparnis?

KURĮ GYVŪNĄ PAMATEI PIRMIAUSIAI

Kobra. Tavo stiprybė – gebėjimas lengvai prisiderinti prie kintančių aplinkybių. Tavyje nuostabiai dera šaltas protas ir jausmingumas. Kiekvieną situaciją stengiesi vertinti racionaliai, retai kada netenki kantrybės. Idealus balansas, kurio reikėtų pasimokyti daugumai.

Šikšnosparnis. Emociškai tu labai stipri asmenybė tose srityse, kurios tau išties svarbios: turi vidinio ryžto ir tvirtus moralinius principus, kurių laikaisi. Stiprioji tavo pusė – gebėjimas skaityti kitų žmonių emocijas, tačiau su savosiomis reikėtų padirbėti – ilgai jas slepi, o pratrūkusi kunkuliuoji tari ugnikalnis.

Liūtas. Tavo gyvenimo variklis – laisvė ir nepriklausomybė. Nesi iš tų, kurie lengvai prisiderina prie kitų diktuojamų sąlygų, visuomet tvirtai žengi tuo keliu, kuris tau atrodo teisingesnis. Galbūt kas nors tai pavadintų sunkiu charakteriu, tačiau lyderiais netampama paklūstant. Lyderiai visuomet diktuoja taisykles ir veda kitus naujai pramintais keliais.

Tigras. Intrigos ir slapti žaidimai – ne tavo stilius. Tvirtai stovi ant kojų, gyveni pagal savo taisykles ir principus, tačiau niekuomet nelipi kitiems per galvas. Turi stiprias lyderystės savybes, paremtas supratingumo, o ne kovos principais. Stengiesi suprasti, o ne smerkti, nukreipi tinkama linkme, o ne liepi.

Vilkas. Gyvenime visuomet būsi laimėtoja, jei pasikliausi įgimtais talentais ir tau duoda intuicija. Turi labai stiprų loginį mąstymą ir gebėjimą planuoti kelis žingsnius į priekį, todėl esi puiki strategė. Tu tarsi pamatas, nuo kurio viskas prasideda – puikiai sureguliuoji esminius procesus, o įgyvendinti gali ir kiti.

Pelėda. Labai įdomus ir neįprastas tipažas: gebi vadovauti žmonėms, tiesiogiai to net nedarydama. Atrodo, valdai aplinkinius be žodžių. Tvirta tavo natūra ir šaltas protas pasąmoningai siunčia kitiems žinią – šiuo žmogumi galima pasitikėti, jis žino ką daro. Esi pilkasis kardinolas, kuris neišsišoka, bet valdo situaciją.

Šuo. Aplinkinius tiesiog traukia prie tavęs. Galbūt dėl to, kad spinduliuoji pozityvumu, kurio daugumai iš mūsų taip trūksta. Lengvai užmezgi kontaktą su aplinkiniais, moki įkvėpti ir palaikyti. Šalia tavęs žmonės atsipalaiduoja, atsiveria, sakytume, tampa net šiek tiek geresni ir nuoširdesni.