Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/reklamuo/domains/vipblogas.eu/public_html/wp-content/themes/juridica/functions.php on line 73
Pasisaugokite! Vos išsiųsite šią nuotrauką – jūsų feisbuką užblokuos! | Vip blogas
loading...

Pasisaugokite! Vos išsiųsite šią nuotrauką – jūsų feisbuką užblokuos!

Pasisaugokite! Vos išsiųsite šią nuotrauką – jūsų feisbuką užblokuos!
BANERIS

 

Į naujienų portalą Alfa.lt kreipėsi skaitytojas, kuris nori perspėti kitus „Facebook“ naudotojus apie galimą grėsmę.

„Gal jūs praneštumėt žmonėm, kad yra nuotrauka, kurią persiuntus kitam žmogui užsiblokuoja facebook 3 parom, čia dabar visi vieni kitiem siuntinėja ir blokuoja anketą. Kaip užblokuoja: galima tik skaityti žinutes, atsakyti į žinutę ir skambinti negalima“, – rašoma laiške.

Iš tiesų tai ne pirmas toks atvejis, kai „Facebook“ yra užblokuojami internautai, pasidalijantys su draugais tam tikru specifiniu turiniu.

Naujai plintanti nuotrauka galimai laikoma žalinga dėl fone matomo vaiko atvaizdo. Pabandžius šią nuotrauką persiųsti per naujai sukurtą paskyrą, ši iš tiesų buvo užblokuota 72 valandoms ir prie jos buvo apribota prieiga.

Todėl „Facebook“ naudotojai raginami nemėginti šios nuotraukos persiųsti kitiems bei turėtų perspėti savo draugus, kad jie taip pat to nemėgintų padaryti.

(Nuotrauka cenzūruota)

"Facebook" plinta kenksminga nuotrauka