Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/reklamuo/domains/vipblogas.eu/public_html/wp-content/themes/juridica/functions.php on line 73
Pasitikrinkite, ką apie jus byloja linijos ant riešo | Vip blogas
loading...

Pasitikrinkite, ką apie jus byloja linijos ant riešo

Rankų linijos

Linijos ant jūsų riešo byloja apie jūsų asmenybę, charakterį, sveikatą ir ateitį. Įdėmiai pažvelkite į savo riešą ir sužinokite, kas esate iš tikrųjų.

Pirmoji linija

Įprastai kiekvienas turime dvi ar tris linijas ant riešo. Pirmoji yra pati svarbiausia – ji rodo, koks sveikas ir aktyvus yra žmogus. Jeigu ji yra aiškiai išreikšta, tai reiškia laimingą, ilgą ir sveiką gyvenimą. Jeigu turi spragų, jums derėtų keisti gyvenimo būdą. Sveikai maitinkitės ir nesijaudinkite per daug. Jei linija lūžta keliose vietose, tai gali reikšti neišsipildžiusias vaikystės svajones.

Antroji linija

Jei ši linija yra vientisa, be jokių lūžių, jūsų gyvenimas bus sėkmingas ir sotus. Jeigu ji ypač aiški, tai reiškia prabangą ir turtus. Lūžiai byloja apie finansinius sunkumus.

Trečioji linija

Ne visi turi trečiąją liniją. Jeigu turite tokią ir ji nenutrūkstama, tai reiškia, kad jums didelę įtaką darys kiti žmonės – tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesinėje srityje. Neabejotinai jūs savo darbais paliksite pėdsaką.

Ketvirtoji linija

Jei turite ketvirtą liniją, turėsite daug vaikų ir ilgai gyvensite.

Nereikia sunerimti, jei jūsų linijos turi lūžių – vis tik labiausiai mes patys esame atsakingi už savo laimę ir sėkmę gyvenime. Sutelkite dėmesį ties savo stipriosiomis savybėmis bei talentais ir tuo, kaip tai optimaliai išnaudoti.