Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/reklamuo/domains/vipblogas.eu/public_html/wp-content/themes/juridica/functions.php on line 73
Seksualiausios moterys, kurios buvo nuteistos už nužudymus | Vip blogas
loading...

Seksualiausios moterys, kurios buvo nuteistos už nužudymus

Sunku tuo patikėti, bet ir net gražiausios moterys gali būti šaltakraujės žudikės. Graži išvaizda nepaslepia žmogaus trūkumų ir beprotysčių. Pristatome Jums 15 gražuolių, kurios buvo nuteistos už nužudymą.

Mindy Sanghera

Britė Mindy Sanghera turėjo romaną su vyru, kuris turėjo žmoną ir ji laukėsi nuo jo vaiko. Ši moteris labai norėjo tapti meilužio žmona, todėl nėščią moterį subadė net 40 kartų. Už šį nužudymą moteris buvo nuteista kalėti visą gyvenimą.

Darlene Gentry

Darlene Gentry – moteris, kuri buvo laikoma tobula žmona. Tačiau vieną dieną ji nusprendė, kad atsibodo gyventi su savo vyru. 2005-ųjų Lapkričio 5-ą dieną ji paskambino į policiją ir pranešė, kad įsilaužė vagis ir nušovė jos vyrą. Vėliau paaiškėjo, kad vagis buvo išgalvotas, o moteris buvo nuteista kalėti 60 metų.

Amber Hilberling

Amber Hiberling nužudė savo vyrą išstumdama jį iš 17-o aukšo per langą. Moteris visą laiką bandė įrodyti, kad tai buvo tik gynybą, tačiau policija neužfiksavo jokių grumtynių pėdsakų bute. Moteris buvo pasiųsta kalėti 25-iems metams, tačiau pernai buvo rasta pasikorusi savo kameroje.

Jodi Arias

Arias žiauriai nužudė savo buvusį mylimąjį: ji su peiliu jam dūrė net 27 kartus, o vėliau dar šovė jam į galvą. Moteris buvo nubausta pačia griežčiausia bausme – mirtina injekcija.

Megan Martzen

Auklė Megan Martzen neprižiūrėjo 4-erių metų vaiko ir šis iškritęs iš lovos mirė. Visgi moteris buvo nubausta tik viešaisiais darbais.