loading...

Tai ko nežinojote apie 50 pilkų atspalvių

Tai ko nežinojote apie 50 pilkų atspalvių
BANERIS

Susijęs vaizdas

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „50 shades of grey“ 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „50 shades of grey“

Taip pat skaitykite: RIESTAINIAI

Kartą vienas žmogus nusipirko keturis riestainius. Jie buvo dar šilti, ką tik atvežti iš kepyklos. Ten juos iškepė karštoje krosnyje. Riestainiai buvo su skylėmis ir labai tuo didžiavosi, nors… tai terodė jų tuštybę. Mat ten, kur turėjo būti protas, nebuvo nieko – kitaip tariant, skylės. Riestainiai buvo labai menko išsilavinimo ir pažinojo tik vieną raidę – raidę O.
Žmogus parsinešė riestainius namo, atsisėdo prie stalo ir tvarkingai juos išrikiavo. Išėjo lyg ir kažkoks žodis – OOOO. Bet jis, žinoma, nieko nereiškė.
Tada žmogus atsikando vieno riestainio šoną. O pavirto C. Kitam riestainiui nukando viršų. O pavirto U. Tačiau joks žodis iš to neišėjo. Žmogus liepė riestainiams keistis vietomis, kad išbandytų kuo daugiau variantų. Riestainiai bėgiojo kliūdami vienas už kito, keitėsi vietomis, kol visiškai pavargo. Jie išbandė COOU, OCOU, UCOO ir net OCUO, bet… vis tiek jokios prasmės. Žmogus vėl atsikando riestainių ir vėl liepė jiems išsirikiuoti. Tačiau dabar riestainiai nebebuvo panašūs į jokias raides. Todėl juos suvalgė.
Tas žmogus nebuvo toks jau blogas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jis paprasčiausiai norėjo ką nors įdomaus paskaityti. O negi skaitysi laikraštį?!
Todėl nusprendė nueiti į knygyną ir nusipirkti knygą „Apie šį bei tą. Trumpos istorijos“.